В УКРАЇНІ ПРОВЕДУТЬ МАСШТАБНУ ПЕРЕВІРКУ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ НА ДОТРИМАННЯ КАРАНТИНУ

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль доручив міністру розвитку громад та територій Олексію Чернишову та в. о. міністра освіти і науки Сергію Шкарлету невідкладно провести перевірки закладів освіти в областях на дотримання протиепідемічних правил.

Об этом сообщает Зе Люди


Про це повідомляє із посиланням на Урядовий портал.

"Випадковим чином мають бути перевірені щонайменше 5 навчальних закладів у кожній з областей. Особливо варто звернути увагу на школи, які розташовуються у віддалених районах, оскільки в обласних центрах ситуація більш-менш стабільна", — зазначив Шмигаль за підсумками селекторної наради під головуванням Президента України з протидії COVID-19.

Він також доручив головам обласних і районних державних адміністрацій взяти під контроль ситуацію в закладах освіти.

Прем’єр-міністр підкреслив, що за результатами цієї перевірки уряд може ухвалити, зокрема, і кадрові рішення.

Нагадаймо, що в Бердянську в одного з учнів загальноосвітньої школи встановлено коронавірусне захворювання.Весь клас відправили на карантин до 17 вересня.

Раніше, у Миколаєві у школі № 19 на самоізоляцію пішов один із класів, а також на карантин відправили дві групи з двох різних дитячих садків.Прямий

Джерело статті: “http://kyiv.osp-ua.info/?seolink=education/75750-v-ukrayini-provedut-masshtabnu-perevirku-navchalnikh-zakladiv-na-dotrimannja-karantinu.html”