Столичного забудовника викрили у висновку 500 млн доларів в офшори

Одну з відомих столичних будівельних компаній і кілька підконтрольних їй інвестиційних фондів викрили у висновку сотень мільйонів доларів коштів інвесторів в офшори.

Об этом сообщает Москов пост

Подробиці повідомляє прес-служба СБУ.

Loading...

Було встановлено, що зловмисники незаконно користувалися податковими пільгами і залучали до свого інвестиційному фонду гроші покупців об’єктів нерухомості. З інвесторами вони «працювали» на підставі звичайних договорів купівлі-продажу квартир.

«Уникаючи встановленого порядку оподаткування, ділки виводили кошти на рахунки підконтрольних іноземних компаній під виглядом повернення інвестицій. Зловмисники також штучно завищували вартість акцій цих фондів і в подальшому викуповували їх у аффилированного нерезидента. «Відмиті» кошти вони виводили за кордон через можливості підконтрольного банківської установи », – повідомляють в СБУ.

Популярні новини зараз
 • Азербайджан заявив, що Вірменія відступає в Карабасі
 • Виявлено натуральний засіб для боротьби з COVID-19
 • З жовтня в Україні перестають приймати частину грошей: від чого потрібно позбутися
 • Орієнтовна сума збитків інтересам держави через угоду з податками за 2017-2020 роки становить понад 500 мільйонів гривень.

  Правоохоронці провели десять обшуків в офісах, житлових будинках і квартирах, які використовували учасники схеми.

  Столичного забудовника викрили у висновку 500 млн доларів в офшори Столичного забудовника викрили у висновку 500 млн доларів в офшори Столичного забудовника викрили у висновку 500 млн доларів в офшори

  Було вилучено документацію, комп’ютерну техніку, чорнові і робочі записи про проведені угод, невраховані готівкові кошти. Тривають слідчі дії.

  Як ми вже повідомляли раніше, Національний банк України відкликав ліцензію і ліквідував банк «Аркада».

  А також, президенту банку «Аркада», які підозрюється в розкраданні коштів, обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів.

  Хочете читати новини в іншому форматі?
  Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
  Підписатись можна ТУТ
  Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

  Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/10/01/stolychnogo-zabudovnyka-vykryly-u-vysnovku-500-mln-dolariv-v-ofshory/”