В Одесі СБУ затримала іноземця, якого розшукував Інтерпол


Служба безпеки України встановила місцезнаходження, і вчора оперативники спецслужби в Одесі затримали іноземця, який знаходиться в міжнародному розшуку по лінії Інтерполу. Про це повідомила прес-служба управління СБУ в Одеській області.

Об этом сообщает Слон

Співробітники СБУ встановили, що іноземець переховувався в Україні, щоб уникнути кримінальної відповідальності за вчинення злочинів у своїй країні. Там він скоїв низку розбійних нападів та грабежів, за що його було засуджено до 15-ти років ув’язнення. Щоб легалізуватись в Україні та уникнути покарання на батьківщині, чоловік використовував паспорт громадянина РФ.

За інформацією СБУ, іноземець є членом міжнародного злочинного угруповання. В Одесі він, зокрема, проводив конспіративні зустрічі з представниками кримінальних кіл регіону для встановлення контактів та перерозподілу сфер впливу.

У результаті оперативно-розшукових дій оперативники спецслужби встановили його місце знаходження. На підставі отриманих від Інтерполу офіційних санкцій правоохоронці затримали злочинця у середмісті Одеси.

Наразі слідчими Управління СБУ в Одеській області проводяться необхідні процесуальні дії для виконання відповідних процедур та екстрадиції затриманого. Водночас перевіряється причетність іноземця до скоєння тяжких злочинів на території України.

© Незалежні Новини


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/1226758-v-odesi-sby-zatrimala-inozemcia-iakogo-rozshykyvav-interpol.html”