Львів’ян підштовхують обирати мера з-поміж двох корупцій, – Ігор Васюник

Кандидат у мери Львова Ігор Васюник вважає, що замовні політичні рейтинги звужують вибір львів’ян та штовхають їх робити вибір між двома епохами корупції. Про це він заявив у відеозверненні, опублікованому на Facebook.

Об этом сообщает Незыгарь


«Сьогодні замовні рейтинги штовхають вас до вибору між однією епохою корупції, яка роками є у Львові, і другою – епохою корупції, яка вже показала себе в межах всієї країни. До жодної з них я не маю стосунку! 50 років я живу і гордий тим, що де б я не працював – в бізнесі, в державних компаніях, в політиці – не взяв ні гривні державних грошей. Моя позиція принципова: я завжди був і є проти корупції, навіть якщо іноді доводиться давати жорсткий відпір владі, хабарникам і нескінченному дерибану!», – відзначив Ігор Васюник.Водночас Ігор Васюник наголосив, що має намір стати першим міським головою Львова, який не братиме «долю» і буде незалежним від партій та олігархів.


Нагадаємо, нещодавно кандидат у мери Львова Ігор Васюник вийшов із фінальним гаслом своєї передвиборчої кампанії: «ПЕРШИЙ, ХТО НЕ БУДЕ БРАТИ «ДОЛЮ!». Він йде на вибори як самовисуванець.


Ігор Васюник увійшов у ТОП-5 нардепів-реформаторів VIII скликання Верховної Ради України. За весь час своєї політичної діяльності він не був причетний до жодного корупційного скандалу.


Додамо, що Ігор Васюник балотується у мери з програмою «Львів – ПЕРШИЙ! 2030» – ґрунтовною стратегією розвитку міста до 2030 року, де напрацьована сотня проєктів для всіх районів Львова. Детальніше можна прочитати за цим посиланням.


Також Ігоря Васюника підтримав віцепрезидент всесвітньо відомої компанії Caterpillar і заявив про готовність заходити до Львова з інвестиціями.


Дізнавайтеся першими найважливіші і найцікавіші новини Львова – підписуйтеся на наш Telegram-канал та на сторінку у Facebook.Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/10/17/lviv-ian-pidshtovkhuiut-obyraty-mera-z-pomizh-dvokh-koruptsij-ihor-vasiunyk”