Netflix зніме фільм про протести в Білорусі

Радник лідера білоруської опозиції Світлани Тіхоновської з міжнародних справ Франак Вячорка заявив, що стрімінговий портал Netflix готує документальний фільм або серіал про протести в Білорусі.

Об этом сообщает МинправдыПро це повідомляє Українська правда.


Зйомки фільму проходять в Мінську, Києві та Вільнюсі.


"Уже два місяці британська знімальна група знімає документальний фільм або серіал про білоруське повстання, який має вийти на Netflix. Герої — демонстранти, Координаційна рада та Світлана Тіхановська. Зйомки проходять в Мінську, а також в Києві та Вільнюсі. Членів знімальної групи вже навіть затримували ", — заявив Вячорка.


Читайте також:
Іван Яковина
Ультиматум Тіхановської. Що чекає на Лукашенка, і до чого готується Білорусь


Після масових фальсифікацій на виборах президента Білорусі 9 серпня по всій країні почалися протести і страйки. Білоруси вимагають нових, чесних виборів і звільнення політв’язнів.


Під час жорсткого розгону антиурядових мітингів загинули щонайменше четверо протестувальників. Силовики застосовували проти учасників протестів сльозогінний газ, водомети, світлошумові гранати і гумові кулі, їх жорстоко били. Тисячі людей були затримані. Згідно з розслідуванням Медіазони, щонайменше 1376 осіб постраждали під час придушення протестів у Мінську.


23 вересня Олександра Лукашенка привели до присяги в якості президента Білорусі на новий термін. Церемонія інавгурації пройшла таємно. Більшість країн не визнали Лукашенка переобраним президентом Білорусі.


Редактор: Сергій Чудновцев


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/countries/netflix-znime-film-pro-bilorus-novini-bilorusi-50118375.html”