Відмивання коштів - Держфінмоніторинг повідомив правоохоронців про підозрілі операції на 60 млрд

Державна служба фінансового моніторингу за 2020 рік направила правоохоронцям декілька сотень матеріалів щодо фінансових операцій, які можуть бути повʼязані з відмиванням 60,3 млрд гривень.

Об этом сообщает Устав Груп

Про це повідомляє пресслужба Кабінету міністрів.

За девʼять місяців до правоохоронних органів надіслали 739 матеріалів (із них 399 узагальнених матеріалів та 340 додаткових узагальнених матеріалів). Також правоохоронцям надіслали 157 матеріалів про відмивання коштів, одержаних корупційним шляхом, розкрадання та привласнення державних коштів та майна. Обсяг таких операцій становив 6,4 млрд₴

Крім того, Держфінмоніторинг надіслав 45 матеріалів, які стосувалися фінансових операцій осіб, що можуть бути пов’язані з фінансуванням тероризму або сепаратизму.

  • На початку жовтня СБУ викрила злочинну групу компаній на ринку цінних паперів, обсяг діяльності яких склав 2,8 млрд гривень.
  • Пізніше Служба безпеки викрила в Києві конвертаційний центр, який за час своєї роботи організував обіг коштів на суму 15 мільярдів гривень.


Джерело статті: “https://babel.ua/news/53038-derzhfinmonitoring-peredav-pravoohoroncyam-materiali-pro-mozhlive-vidmivannya-ponad-60-milyardiv-griven”