Український плавець Романчук установив рекорд Європи на дистанції вільним стилем

Романчук побив рекорд француза Янніка Аньєля

Український плавець Михайло Романчук установив новий рекорд Європи на дистанції 800 метрів вільним стилем на короткій воді, повідомив Національний олімпійський комітет (НОК) України у Twitter 22 листопада.

Об этом сообщает Министерство правды

"У межах [змагань International Swimming League] ISL уперше відбувалися змагання на 800 м вільним стилем. І цей дебют видався успішним для українця Михайла Романчука. 7:25,73 – час, який він показав у басейні Будапешту, це рекорд Європи на короткій воді, а також рекорд України", – розповіли в НОК.


* * У межах в ISL Вперше відбуваліся змагання на 800 м вільним стилем. І цею дебют Відава успішнім для українця Михайла Романчука. 7.25,73 — годину, Який ВІН показавши у басейні Будапешту, це рекорд Європи на короткій воде, а такоже рекорд України.#ISL # ISL2020 # ISwimLeagueS02 pic.twitter.com/rvanwBrD9l

— НОК України (@OlympicUA) November 22, 2020

Спортивний сайт Sportarena 22 листопада пише, що Романчук побив попередній рекорд француза Янніка Аньєля (7:29,17), який тримався вісім років. Світовий рекорд на цій дистанції належить австралійцеві Гранту Гекетту (7:23,42).

Романчук виступає за італійську команду Aqua Centurions. Він є дворазовим чемпіоном Європи і срібним призером чемпіонатів світу в Будапешті і Кванджу (Південна Корея).

Український плавець побив раніше власний рекорд на дистанції 400 метрів вільним стилем, указано в повідомленні Федерації плавання України 4 листопада. Він показав результат 3:39,63 на змаганнях у Будапешті. У 2016 році на Кубку світу з плавання в Токіо цю саму дистанцію він проплив за 3:39,67.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/sport/ukrajinskij-plavets-romanchuk-vstanoviv-rekord-jevropi-na-distantsiji-vilnim-stilem-1528411.html”