Планові відключення електроенергії в Київській області 14 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Планові відключення електроенергії в Київській області 14 січня 2021 року (повний список населених пунктів)

Сьогодні, 14 січня 2021 року, планові відключення електроенергії в Київській області відбудуться в Баришівському, Білоцерківському, Богуславському, Бориспільському, Бородянському, Броварському, Васильківському, Вишгородському, Володарському, Згурівському, Кагарлицькому, Києво-Святошинському, Макарівському, Миронівському, Переяслав-Хмельницькому, Сквирському, Ставищенському, Тетіївському, Фастівському, Чорнобильському та Яготинському районах.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це KV стало відомо з повідомлення офіційного сайту "ДТЕК Київські регіональні мережі".

Точні адреси, терміни і причини відключення електроенергії – нижче в таблиці.

Районний підрозділ Населённый пункт/Название улиц и номера домов Вид планових робіт Час проведення
Баришівський Хлопків: Хлопківська, Хуторська, Лісова, Польова, Набережна

Швачиха: Зоряна, Братерська

Дернівка: Невизначена, Польова, Гайова, Лесі Українки, Молодіжна, Калинова, Лисенка пров., Довженка, Мічуріна, Ватутіна пров., Суворова, Шевченка пров., Затишний пров., Центральна, Лісна, Франка, Клубний, Перемоги, Лісова, Б.Хмельницького, Квітуча, Дружня, Березанський шлях

Баришівка: Красилівка, Красилівський пров., Красилівська, Березанський Шлях

Коржі: Шевченка, СТ

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Баришівський Масківці: Польова, Тиха, Шкільна, Шевченка, Молодіжна, Весняна, 1-го Травня Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Білоцерківський Узин: Заводська Технічне обслуговування з 6 по 20 год
Білоцерківський Матюші: Гоголя, Лесі Українки Чистка траси з 8 по 18 год
Білоцерківський Іванівка: Миру, Центральна, Васильківська Чистка траси з 8 по 18 год
Богуславський Красногородка: Шевченка, Красногородка

Побережка: Боярська

Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Шупики: Першотравнева, Шупики Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Богуславський Побережка: І.Франка, Ярослава Мудрого, Лесі Українки Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бориспільський Головурiв: Садова, Карташова, Чкалова, Рудяківська, Вишнева, Калинова, Худайбергенова Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Григорівка: Стасюка, Лісова, Красилівська Чистка траси з 8 по 17 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Бориспільський Дударкiв: Незалежності Технічне обслуговування з 10 по 16 год
Бородянський Нова Буда: 1-го Травня, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Бородянський Волиця: Волиця Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Броварський Богданівка: Польова

Велика Димерка: Квітнева

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Михайлівка: Леніна, Набережна, Зоряна

Шевченкове: Глібова, Мічуріна, Кільцева, П.Ангеліной, Окунинівська, Б.Хмельницького, Кукси Миколи, Перша Кільцева, Широка, Друга Кільцева, Бобрицька, Вишнева, Теплична, Шкільна

Бобрик: Шевченка

Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Літки: Гагаріна, Костенка, Тиха, Некрасова, Сонячна, Калинова, Рибальський Технічне обслуговування з 8 по 20 год
Броварський Калита: Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Васильківський Устимівка: Залізнична Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Васильківський Крячки: Кривова, Авіаторів, Енергетиків, Матросова, Центральна, Прорізна, Центральний, Кленова, Святкова, Сосновий, Паркова, Народна, Верхня, Межова, Березанська

Васильків: Декабристів, Радянська, Волошкова, Маяковського, Миколи Бурки пров., Комарова пров., Космонавтів, Волошковий пров., Миколи Бурки, Польова, Комарова, Пилипа Орлика, В/М 11, Маяковського пров., Тракторна, Бурки

Березанщина: Трипільська, Бузкова, Народна, Щаслива, Озерний пров., Радгоспна, Кривова, Миру, Ковшевацького, Набережна, Лісова, Київська, Сонячна, Пархоменка, Весняна, Науки, Львівська, Яблунева, Васильківська, Яблуневий пров., Львівський

Путрівка: Софіївська, Траса Київ-Одеса, Вулиця невизначена, Путрівська, Польова, Підлісний, Ковшевацького, Бульварний

Глеваха: Південна

Калинівка: Залізнична

Кобці: Ковшевацького, Зелена, Спортивна, Злагоди, Лісова, Сонячний

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Вишгородський Нижча Дубечня: Київська, Шкільна, Берегова, Лугова, Коцюбинського, Клименка, Волошковий пров., Григорія Савченка Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Володарський Володарка: Кооперативна, Підгірна, Шкільна, Садовий, Волі, Гагаріна, Миру, Парковий, Загородня, Коцюбинського, Травневий, Шевченка, Польовий пров., Калинова, Будівельна, Молодіжна, 30-річчя Перемоги, Польова, Перемоги, Перемоги пров., Житній

Логвин: Червоноармійська, Армійська, Набережна, Шевченка, Гагаріна

Пархомівка: Молодіжна

Петрашівка: Шевченка

Чистка траси з 6 по 20 год
Згурівський Мала Березанка: Франка, Козацька, Набережна, Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 17 год
К.-Святошинський Гатне: Свободи, Жовтнева, Молодіжна, Миру пров., Перемоги, Петрівського, Грушевського, Шкільна, Шевченка, Ватутіна, Київська, Дружби, Польова, Зоряна, Садова, Затишна, Теремська, Лісна, Амбулаторна, Сонячна, Музейна, Симоненко, Гагаріна, Космонавтів, Кібернетична, Шкільний, Жулянська, Шевченка пров., Франка, Амбулаторний, Марченка, Нова, Озерна, Покровська, Коцюбинського, Київський, Курганна, Ярова, Зелена, Валовня, Володимирська, Доброго Дуба, Квітнева, Берегова, Комарова, Я.Мудрого, Миру, Підлісна, Лесі Українки, Лісова, Гагаріна пров.

Петропавлівська Борщагівка: Лісна, Авіаторів

Ходосівка: Лугова

Чабани: Кірова, Польовий, Нова, Машинобудівників, Приозерна, Сонячна, Проектована, Київська, Покровська, Абрикосова, Квіткова, Виноградна

Боярка: Сади,18 лінія, Хрещатик, Ягідна, Лермонтова

Софіївська Борщагівка: Весняна

Гореничі: Леніна

Дмитрівка: Лісна

Білогородка: Калініна

Юрівка: Шевченка

Лісники: Куцьова

Віта-Поштова: Франка

Хотів: Ярослава Мудрого

Святопетрівське: Святоюріївська

Реконструкція з 8 по 18 год
Кагарлицький Кадомка: Михайлова

Зорівка: Садова

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Кагарлицький Стави: Ювілейна, Нечуй-Левицького Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Бишів: Новоселицька, Гайок, Римаря, Жданова, Захисників України Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Макарівський Мотижин: В.Довгича, Слобода, Горького

Макарів: Б.Хмельницького

Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Миронівський Юхни: Богуславська, Набережна, Приймака, Степова, Кільцева, Франка, Центральна, Молодіжний Капітальний ремонт з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Покровська, Підгірна, Набережна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Ташань: Переяславська, Леніна пров., Житника, Леніна, Шевченка, Польова, Молодіжна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
П.-Хмельницький Чирське: Київська, Набережна, Підгірна Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Сквирський Великі Єрчики: Коноплястого, Молодіжна Чистка траси з 8 по 18 год
Ставищанський Станіславчик: Вишнева Технічне обслуговування з 8 по 12 год
Тетіївський Бурківці: Леніна, Надводського Технічне обслуговування з 8 по 17 год
Тетіївський Тетіїв: Кармелюка пров., Центральна, Гоголя, Тургенєва, Малинова, Пушкіна пров., Франка, Яблунева, Джерельна, Тиха, Нечуя-Левицького, Пам’яті Героїв, Севастопольська, Пушкіна, Януша Острозького, Соборна, П.Запорожця, Крючкова, Цвіткова, Польова, Робітнича, Княгині Ольги, Ріхарда Зорге пров., Лаврентія Похилевича, Рідна, Академіка Байраківського, Віктора Гуменюка, Марка Вовчка, Бурмоса, З.Космодем’янської, Дачний, Чехова, П.Мирного, Мисливський, Коцюбинського, Сікорського, Якова Орланда пров., Дачне селище, Плоханівська, Набережна, Срібний, Миру, Гетьманська, Шевченка, Нова

Теліжинці: Миру

Денихівка: Лесі Українки

Технічне обслуговування з 8 по 18 год
Фастівський Півні: Шевченка Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Чорнобильський Чорнобиль: Без назви Технічне обслуговування з 8 по 19 год
Яготинський Яготин: Толстого, Глібова, Толстого пров., Мисливський Технічне обслуговування з 8 по 17 год

Цей графік не стосується позапланових (аварійних) відключень електроенергії. Про аварійні відключення КиевVласть повідомлятиме читачів за нагодою.

Подписаться

Згідно з даними аналітичної системи Youcontrol, станом на третій квартал 2019 року власниками крупних пакетів акцій ПрАТ "Київобленерго” вказані: НГР Б.В. (NGR B.V.) (Нідерланди) – 35.54% та ТОВ “ДТЕК Нафтогаз” – 58,45%. Кінцевим бенефіціарним власником “Київобленерго” зазначений Ринат Ахметов. У травні 2019 року керівництво "Київобленерго" на чолі з Володимиром Чернявським було звільнено, генеральним директором був призначений Віталій Шайда.

В вересні 2020 року за результатами загальних зборів акціонерів ПрАТ "Київобленерго" назва компанії була змінена на ПрАТ "ДТЕК Київські регіональні електромережі".

Раніше, у січні 2019 року, операційна компанія, що відповідає за нафтогазовий напрямок в структурі енергетичного холдингу Рината Ахметова ДТЕК – "ДТЕК Нафтогаз" – отримала 24,99% акцій ПрАТ "Київобленерго". Ця частка до цього належала групі VS Energy International Ukraine (ТОВ "ВС Енерджі Інтернейшнл Україна") – “доньці” російської компанії VS Energy.

Зазначимо, що співвласник VS Energy – Олександр Бабаков, член Ради Федерації РФ, колишній спецпредставник президента РФ Володимира Путіна з питань координації організацій росіян за кордоном.

Фото: phoneinf.com

КиевVласть


Джерело статті: “http://kievvlast.com.ua/news/planovi-vidklyuchennya-elektroenergii-v-kiivskij-oblasti-14-sichnya-2021-roku-povnij-spisok-naselenih-punktiv”