У трьох людей у ​​Тернопільській області виявили COVID-19 в третій раз

У Тернопільській області інфекцію вдруге діагностували у більш ніж 60 жителів регіону, а у трьох осіб цю ​​хворобу виявили в третій раз. Про це в неділю, 7 березня, повідомляє місцевий сайт За Збручем.

Об этом сообщает Гипотеза


За словами епідеміолога обласного лабораторного центру Володимира Паничева, повторні захворювання характерні і для інших вірусних інфекцій.Особам, які хворіли на коронавірус вже не раз, експерт рекомендує пройти повне медичне обстеження."До цих пір ми не можемо стверджувати, це повторні інфікування чи повторні виявлення. Можливо таке, що організм повністю не звільнився від вірусу, а потім через несприятливі обставини він знову дав про себе знати. Дослідження тривають. Можливо, пізніше будемо мати точне пояснення", — заявив лікар.Напередодні в Тернопільській області діагностували 256 нових випадків коронавірусу. Найбільше хворих виявили в Тернопільському районі. А загальна кількість лабораторно підтверджених випадків в області сягнула 44 230.


  • У лікарнях від COVID лікуються понад тисячу киян
  • В Україні зареєстрували перший випадок коронавірусуДжерело статті: “https://u-news.com.ua/106598-u-troh-ljudej-u-ternopilskij-oblasti-vijavili-covid-19-v-tretij-raz.html”