В Україні відновили іспити на водійські посвідчення: оприлюднено нові правила

Сервісні центри Міністерства внутрішніх справ із 22-го травня поновили іспити для отримання водійських посвідчень.

Об этом сообщает Преступная Россия

Про це повідомили на сторінці Головного сервісного центру МВС у Facebook. Як уточнили в установі, послуга буде надаватися з дотриманням обов’язкових протиепідемічних заходів, зокрема:

  • з одночасним перебуванням в авто не більше двох осіб;


  • за умови відсутності явних ознак ГРВІ;


  • в одягнених на обличчі захисних масках.


В Україні відновили іспити на водійські посвідчення

В Україні відновили іспити на водійські посвідчення

Зазначається, що для складання іспитів необхідно записатися за номером телефону у той сервісний центр МВС, де складався теоретичний іспит.

Також у МВС нагадали, що результат складеного теоретичного іспиту вважається дійсним упродовж трьох місяців, але в цей термін не враховується період від 19 березня до 21 травня 2020 року.

"Карантин продовжується, тому не забувайте вдягти захисну маску", – йдеться у відомстві.

Нагадаємо, Україна переходить на адаптивну модель карантину. Про те, які обмеження знімуть і в яких регіонах – читайте в нашому матеріалі.

Як повідомляв OBOZREVATEL, мер Києва Віталій Кличко звернувся до уряду з проханням дозволити столиці 23 травня розпочати другий етап послаблення карантину. Раніше місту заборонили робити це через невідповідність одному з критеріїв.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/v-ukraini-vidnovili-ispiti-na-vodijski-posvidchennya-oprilyudneno-novi-pravila.htm”