Мультигромадянин: Біля кордону з Росією затримали чоловіка з п’ятьма паспортами

последние новости в Украине останні новини в Україні


На Луганщині біля кордону з Російською Федерацією прикордонники затримали чоловіка, у якого п’ять паспортів, три прізвища та два громадянства. Порушника притягнули до адміністративної відповідальності та передали працівникам Національної поліції.

Об этом сообщает Русский репортер

Біля кордону з Росією затримали чоловіка з п’ятьма паспортами. Про це повідомляє пресслужба Державної прикордонної служби України (ДПСУ) в понеділок, 25 травня.

"Учора на Луганщині біля кордону з Росією виявили порушника з недійсними документами України та Росії. Поблизу селища Мілове прикордонний наряд зупинив для перевірки документів чоловіка. Він надав три паспорти, видані на різні імена одній і тій самій особі (на фото) з однаковою датою народження: внутрішній паспорт громадянина України та два закордонні паспорти громадянина РФ", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час встановлення особи затриманого, чоловік надав правоохоронцям ще два паспорти громадянина України для виїзду за кордон, які також видані на різні установчі дані. Вони знаходилися в нього вдома.

"Перевіривши паспортні документи, правоохоронці встановили, що всі паспорти справжні та отримувалися громадянином після зміни кілька разів прізвища та імені. Встановивши особу чоловіка, прикордонники притягнули його до адміністративної відповідальності за порушення правил прикордонного режиму. Адже він перебував у прикордонні з документами, виданими на змінені ім’я та прізвище. Після цього порушника передали співробітникам Національної поліції для прийняття щодо нього правового рішення за компетенцією", – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, на Закарпатті контрабандисти намагалися перевезти через кордон масштабну партію техніки Аpple. Раніше ASPI news повідомляло, що за підсумками 2019 року в Держприкордонслужбі констатували, що з кожним роком Україна стає більше привабливою для європейців та менше приваблює росіян та білорусів.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/podii/multigromadyanin-bilya-kordonu-z-rosieyu-zatrimali-cholovika-z-pyatma-pasportami”