Яким чином і скільки часу Мін’юст планує боротися з рейдерством, відео

Яким чином і скільки часу Мін’юст планує боротися з рейдерством, відео

Боротьба з рейдерством, яку періодично уряд визнає пріоритетною у своїй діяльності, поки що не досягла переконливих результатів. Хоча, після ухвалення Верховною Радою у жовтні 2019 року законопроекту № 1056-1 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту права власності, рівень незаконного заволодіння чужою власністю значно знизився.

Об этом сообщает Компромат

Зокрема, була припинена діяльність так званих акредитованих суб’єктів державної реєстрації, простіше кажучи – реєстраторів комунальних підприємств та їх філій, через безконтрольну діяльність яких відбувалось більшість рейдерських захоплень.

Щоб ще більше ускладнити життя рейдерам і позбавити їх найменших можливостей скористатися прогалинами у процедурах державної реєстрації прав власності, які той винахідливо знаходить, Міністерство юстиції розробило і за підтримки Тимчасової спеціальної комісії Верховної Ради з питань захисту прав інвесторів презентувало нову законодавчу ініціативу. Її вже назвали умовно — «червоною» кнопкою від рейдерства.

Як діятиме майбутня «червона» кнопка, і чи будуть наступні кроки у боротьбі з рейдерами — про все це «Право-TV» розпитало у першого заступника міністра юстиції України Євгена Горовця.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб бути в курсі найважливіших подій.


Джерело статті: “https://sud.ua/ru/news/publication/172635-yakim-chinom-i-skilki-chasu-minyust-planuye-borotisya-z-reyderstvom-video”