Україна вимагає офіційної реакції Парижа на незаконний візит євродепутатів до Криму

последние новости в Украине останні новини в Україні

Перший заступник міністра закордонних справ України Еміне Джапарова.

Об этом сообщает КомпроматМіністерство закордонних справ України чекає від Французької Республіки офіційної реакції на незаконний візит делегації депутатів Європарламенту на чолі з Тьєррі Маріані до Криму. Офіційний Київ наголошує на незаконності проведення окупаційною адміністрацією РФ "голосування" щодо внесення змін до конституції Російської Федерації на тимчасово окупованих Росією територіях України в Донецькій та Луганській областях та Автономної Республіки Крим і міста Севастополь.

Україна чекає на реакцію Парижа через незаконний візит французьких депутатів Європарламенту до окупованого Росією Криму. Про це йшлося на зустрічі заступника голови МЗС Еміне Джапарової з послом Франції в Україні, повідомляє пресслужба МЗС у вівторок, 30 червня.

Заступник міністра закардонних справ України Еміне Джапарова привернула увагу Етьєна де Понсена до неприпустимості контактів громадян Франції з представниками окупаційної адміністрації РФ на тимчасово окупованих територіях України.

"У цьому зв’язку Еміне Джапарова звернулася з проханням офіційно відреагувати на незаконний візит делегації французьких депутатів Європарламенту на чолі з Тьєррі Маріані до Криму 30 червня-2 липня", — йдеться у повідомленні.

Посол Де Понсен зі свого боку підтвердив незмінну позицію Франції щодо підтримки суверенітету і територіальної цілісності України. Джапарова також наголосила на незаконності проведення окупаційною адміністрацією РФ "голосування" щодо внесення змін до конституції РФ на тимчасово окупованих Росією територіях України.

Як повідомлялось, делегація французьких депутатів Європарламенту планує відвідати окупований Росією Крим з триденним візитом. Члени делегації відвідають виборчі дільниці в Ялті та Сімферополі і "оцінять процес голосування щодо поправок до Конституції Російської Федерації".

Нагадаємо, міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба виключив варіант компенсації від Росії за анексію Криму. За його словами, компенсація — це визнання незаконної окупації, а Україна завжди наполягала на тому, що Крим тимчасово незаконно окупований. Раніше Рада ЄС продовжила до червня 2021 року санкції проти РФ за незаконну окупацію Криму.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/ukraina-vimagae-oficiynoi-reakcii-parizha-na-nezakonniy-vizit-evrodeputativ-do-krimu”