У Росії кореспондент заявив, що поліцейський зламав йому руку на виборчій дільниці

Медики підтвердили перелом руки

У Петербурзі поліцейський і спостерігач на виборчій дільниці №2191 напали на кореспондента "Медіазони" Давида Френкеля. Про це повідомляє видання, у якому він працює.

Об этом сообщает Слон

"Співробітник поліції з номером 009175 спробував мене видалити з дільниці і, мабуть, зламав мені руку. Я не можу взагалі рухати рукою. Мені заламали руку й ударили по ній кулаком", – повідомив Френкель.

За його словами, один зі спостерігачів наступив йому на ногу, а потім схопив за пошкоджену руку.

Пізніше на своїй сторінці у Twitter Френкель також повідомив, що у нього перелом.


Ну що, у мене перелом

— Dave Frenkel (@merr1k) June 30, 2020

За інформацією видання, у петербурзькому управлінні МВС заперечують, що поліцейські зламали руку Френкелю, зазначивши, що "в установленому законом порядку" видалили журналіста з дільниці.

Голова петербурзької виборчої комісії №2191 Валентина Ландишко в коментарі 78.ru заявила, що застосування фізичної сили до журналіста не було.

Відео нападу опубліковано в Telegram-каналі телеканала "Дождь". На записі видно, як двоє поліцейських спочатку розмовляють із журналістом, а потім заламують йому руки.

Будьте обережні: на відео присутнє насильство.


Відео нападу на журналіста «Медіазони» pic.twitter.com/g3cRvYzAh0

— Дощ (@tvrain) June 30, 2020

Як повідомляє видання, медики підтвердили перелом руки. За їхньою інформацією, спостерігач, який брав участь у конфлікті з кореспондентом, — це колишній муніципальний депутат від "Единой России" Дмитро Абрамов. Він заявив виданню, що Френкель "почав від поліцейських утікати й сам об ручку дверей стукнувся".

25 червня в Росії почалося дострокове голосування за поправки до конституції РФ, які ініціював президент країни Володимир Путін. До 30 червня проголосувати можна онлайн, удома, а також на виборчій дільниці за місцем постійної реєстрації або за місцем фактичного проживання. Загальноросійське голосування призначено на 1 липня.

За інформацією Центрвиборчкому РФ станом на 29 червня, у плебісциті вже взяли участь 40 415 883 громадянина країни (явка – 37,2%).

20 січня 2020 року Путін подав проєкт закону про поправки до конституції РФ на розгляд Держдуми. Його одноголосно ухвалили в першому читанні 23 січня.

У документі, зокрема, пропонують унеможливити обіймати посаду глави держави більше ніж два строки, закріпити пріоритет конституції над міжнародним правом, а також розширити повноваження Конституційного суду. Держдума РФ також підтримала поправку про обнулення президентських строків Путіна, що дасть йому змогу залишитися при владі після 2024 року, коли спливає його черговий президентський строк.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/localnews/-u-rosiji-korespondent-zajaviv-shcho-politsejskij-zlamav-jomu-ruku-na-viborchij-dilnitsi-1507132.html”