В другому турі президентських виборів у Польщі чинний президент та мер ВаршавиВ другому турі президентських виборів у Польщі приймуть участь чинний президент Анджей Дуда та мер Варшави Рафал Тшасковський.

Об этом сообщает Устав


Як повідомляє "Європейська правда" із посиланням на Onet.pl, про це свідчать результати екзи-полів, підготовлених Ipsos.


Згдіно екзит-полам, за чинного президента Анджея Дуду віддали голоси 41,8% виборців. Натомість, за опозиціонера Тшасковського – 30,4%.


На третьому місті – незалежний кандидат Шимон Головня. За ного віддало голоси 13,3% виборців. Ще 7,4% — у кандидата від ультраправої "Конфедерації" Кшиштофа Босака, 2,9% — від лівого кандидата Роберта Бедроня.
Сенсацією став низький результат лідера "селян" Владислава Косіяк-Камиша- згідно екзит-полам, за нього проголосувало лише 2,6%.


Решта кандидатів не набрали і одного відсотку. Варто зазначити, що через епідемію коронавірусу голосування було дозволено і через пошту – це може дещо змінити результати. Також у зв’язку з пандемією COVID-19 вибори проводяться в санітарному режимі. На дільницю можна зайти тільки в масці, на вході встановлені санітайзери, кількість людей, які одночасно перебувають у приміщенні, обмежують.


Другий тур президентських виборів у Польщі має відбутися 12 липня. Як очікується, Анджей Дуда може розраховувати на голоси Босака, в той час, як решта кандидатів скоріш за все підтримують опозиціонера.


«Аргумент»

Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/v-drugomu-tur-prezidentskikh-vibor-v-u-polshch-chinnii-prezident-ta-mer-varshavi”