Неповнолітні побили наглядача СІЗО, забрали ключ та втікали з ув’язненняПрокурори ініціювали проведення службового розслідування після спроби неповнолітніми втечі із застосуванням насильства у Чернігівському слідчому ізоляторі.

Об этом сообщает Преступная Россия


Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.


За даними слідства, під час конвоювання режимною територією установи двоє неповнолітніх ув’язнених, які перебувають під вартою за вчинення тяжких та особливо тяжких злочинів, напали на співробітника СІЗО, побили його, заволоділи ключем та намагались втекти з установи, однак були зупинені спецпідрозділом СІЗО.
В ОГП зазначають, що спроба втечі стала можливою через відсутність належного контролю за встановленим режимом, умовами тримання та охороною взятих під варту неповнолітніх.


Уповноваженим посадовим та службовим особам слідчого ізолятора було відомо, що один з неповнолітніх належить до групи ризику як схильний до втеч. Однак ця інформація ними ігнорувалась.


Нагадаємо, у Лук’янівському СІЗО облаштують платні камери для жінок.


Джерело статті: “https://informator.press/nepovnolitni-pobyly-nahliadacha-sizo-zabraly-kliuch-ta-vtikaly-z-uv-iaznennia/”