Google дозволив шукати пісні за наспівуванням чи насвистуванням

Компанія Google оголосила про запуск технології, яка допомагає знайти пісню, якщо користувач не знає її назви. Нову функцію американський ІТ-гігант запустив 15 жовтня.

Об этом сообщает FIB

Як пояснили розробники, щоб скористатися новою функцією, необхідно на мобільному пристрої відкрити останню версію програми Google або знайти віджет Google Search, натиснути на мікрофон і сказати: «Що це за пісня?». Також можна натиснути кнопку «Шукати пісню». Потім треба наспівати, насвистіти чи просто «прогудіти» мелодію впродовж 10-15 секунд.

Така ж можливість є у асистента Google. Для того, щоб нею скористатися, треба сказати: «Окей, Google, що це за пісня?», а потім наспівати мелодію. У Google запевнили, що для наспівування не потрібен абсолютний слух.

При цьому в Google наголосили, що її алгоритм може видати кілька варіантів, які збігатимуться з тим, що наспівав користувач.

Наразі ця функція доступна англійською мовою для iOS і понад 20 мовами для Android. У компанії запевнили, що спробують поширити функцію пошуку пісень на більшу кількість мов.Джерело статті: “https://zaxid.net/google_dozvoliv_shukati_pisni_za_dopomogoyu_naspivuvannya_chi_nasvistuvannya_n1509166”