Чернівці підпишуть угоду про тристороннє співробітництво з Молдовою та Німеччиною


Проєкт «Mannheim – Chisinau – Chernivtsi «Together against Covid-19» (Мангайм – Кишинів – Чернівці «Разом проти Covid-19») пройшов конкурсний відбір програми «Municipal Corona Solidarity Package» («Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу») та буде реалізований в рамках тристороннього співробітництва між Чернівцями (Україна), Мангаймом (Федеративна Республіка Німеччина) та Кишиневом (Республіка Молдова).

Об этом сообщает Компромат 2.0

Заходи проєкту будуть профінансовані коштами, як безповоротній грант, компанією Енгейджмент Глобал гГмбХ (EG), Сервісна служба міста в єдиному світі (SKEW) від імені Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ).

Метою спеціальної програми «Пакет солідарності громад для подолання пандемії коронавірусу» є зміцнення солідарних партнерських відносин у надзвичайних ситуаціях, створених пандемією, та обмін новітніми методами боротьби з нею. Завданням проєкту є посилення управління пандемією, обмін досвідом у сфері протидії коронавірусу та передача знань з відповідного муніципального антикризового менеджменту, покращення медичного обладнання, збільшення проінформованості серед місцевого населення з питань важливості дотримання правил соціальної дистанції та гігієни, з метою зниження рівня подальшого поширення Covid-19.

Головні заходи проєкту: дистанційні воркшопи для обміну новими знаннями та досвідом; місцева інформаційно-просвітницька кампанія по боротьбі з поширенням коронавірусної інфекції; закупівля медичного обладнання, що базується на потребах кожного міста. Для Чернівців планують закупити два автоматичні імуноферментні аналізатори, які будуть встановлені в КНП «Міська поліклініка №2» та КНП «Міська лікарня №4». Про це повідомляє пресслужба міської ради Чернівців.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/chernivci-pidpishut-ugodu-pro-tristoronne-spivrobitnictvo-z-moldovoyu-ta-nimechchinoyu-397434”