Арахамія признав, що дурнуватий вислів «інтелектуальний локдаун» він запозичив у Шмигаля

Так званий «інтелектуальний локдаун» у разі його введення передбачатиме, що різні регіони виходитимуть з нього не одночасно, а в залежності від епідеміологічної ситуації.

Об этом сообщает Слон


Як передає Укрінформ, про це розповів голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Політик зауважив, що цей термін був озвучений на одній із нарад з головами фракцій, де за участю Прем’єр-міністра обговорювалася така ймовірність.


"Мова йшла про те, коли буде локудаун, чи буде локдаун, який саме це буде локдаун. То Прем’єр-міністр визначив, що це не буде копія того локдауну, який був навесні, а це буде так званий "інтелектуальний локдаун", який має за собою мету, що після локдауну вихід не рівномірний, а з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіонах", — розповів Арахамія.


Він додав, що вихід з локдауну залежатиме від епідситуації в конкретному регіоні.


"Наскільки мені відомо, в уряді ще немає конкретної фінальної моделі локдауну, але вона проробляється для того, саме зменшити та мінімізувати економічні збитки", — зазначив голова фракції "Слуга народу".


Українці все не як не могли збагнути, що ж таке інтелектуальний зелокдаун. Тому заполонили мережу мемами на цю тему.


Користувачі почали думати, що ж таке інтелектуальний локдаун.
Джерело статті: “http://kuaizoukai.com/20228-01-01-arahamiya-priznav-shho-durnuvatij-visliv-intelektualnij-lokdaun-vin-zapozichiv-u-shmigalya.html”