У ВООЗ заявили, що 2021 рік може бути набагато складнішим через нові штами COVID-19 

У ВООЗ зробили невтішний прогноз на 2021 рік. Вони вважають, що через нові штами COVID-19 та святкові заходи у багатьох країнах ситуація може погіршитися, передає

korona china
Фото:Reuters

Як сказав директор Програми надзвичайних ситуацій ВООЗ Майкл Райан, світ входить у другий рік пандемії. Про це йдеться в офіційному Twitter організації.

Об этом сообщает Russiangate

"Він може виявитися більш складним, враховуючи динаміку передачі вірусу і деякі проблеми, які ми спостерігаємо", — висловився експерт і додав, що фахівці спостерігали "ідеальний сезонний шторм" в Північній півкулі, особливо в Європі та Північній Америці.

"Холод, люди, які заходять всередину приміщень, посилення соціального змішання, поєднання факторів, які призвели до збільшення передачі коронавірусу в багатьох країнах", — зазначив Райан.

Технічний директор ВООЗ Марія ван Керкхов повідомила, що святкові заходи в багатьох країнах також погіршили ситуацію. Вона закликала людей дотримуватися соціальної дистанції і мінімізувати контакти з іншими людьми, які не є членами сім’ї.

Як повідомляв “СтопКор” раніше, 14 січня експерти ВООЗ прибули до Китаю у місто Ухань, щоб дослідити походження COVID-19.

Читати також:
Закон набрав чинності: працівники COVID-лабораторій отримають доплати
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/u-vooz-zayavyly-shho-2021-rik-mozhe-buty-nabagato-skladnishym-cherez-novi-shtamy-covid-19/”