Глава Євроради Шарль Мішель приїде до України з візитом. Відвідає Донбас та зустрінеться з антикорупційними органами

Президент Європейської ради Шарль Мішель у вівторок, 2 березня, прибуде в Україну з дводенним робочим візитом. Він разом із президентом Володимиром Зеленським відвідає Донбас і зустрінеться з представниками операції Обʼєднаних сил.

Об этом сообщает Информбюро

Про це йдеться в його тижневому розкладі, який оприлюднила Європейська рада.

Зустріч Мішеля і Зеленського запланована на 13:00, а о 13:10 — з представниками ООС. Також цього дня заплановано зустріч із представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ і організаціями, які надають гуманітарну допомогу Донбасу.

Читайте також:
Віталій Портников
Гроші пахнуть. Що має зрозуміти Україна після слів «ЄС — не банкомат»

Другий день візиту, 3 березня, пройде у Києві. Там Мішель зустрінеться з представниками антикорупційних інституцій. Потім він відвідає центр вакцинації. Завершиться візит президента Євроради зустріччю із Зеленським, де вони проведуть спільну пресконференцію.

Перед візитом до України Шарль Мішель відвідає 28 лютого Молдову, а 1 березня — Грузію.

Нещодавно президент Європейської ради зустрівся з прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем. Після чого глава українського уряду заявив, що на початку березня підпишуть угоду про спільний авіаційний простір з ЄС.

Редактор: Катерина Денісова

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/world/geopolitics/sharl-mishel-prijide-2-bereznya-do-ukrajini-ostanni-novini-50144764.html”