Гетманцев назвав суму збитків держбюджету через продаж контрафактної горілки (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


Голова Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що зараз в інтернеті можна вільно купити 10 літрів контрафактної горілки всього за 320 гривень (при цьому мінімальна роздрібна ціна становить 164 гривні за літр). Таким чином, державний бюджет недоотримує близько 10 мільярдів гривень через продаж контрафактного алкоголю.

Об этом сообщает КОД ЮА

Державний бюджет недоотримує близько 10 мільярдів гривень через продаж контрафактного алкоголю. Про це в програмі "Свобода слова Савіка Шустера" заявив глава Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев напередодні.

"Зараз в інтернеті можна замовити в тетрапаках 10 літрів горілки за ціною 320 гривень за це чудо. При тому, що літр горілки за мінімальною роздрібною ціною повинен коштувати 164 гривні. Це безакцизний контрафактна горілка, яка ллється або на імпровізованих маленьких заводиках по розливу горілки та спирту, який купується також нелегально. Або ж наші легальні заводи ллють у другу зміну і продають її через розтарібну мережу", — зазначив Гетманцев.

Він додав, що така роздрібна мережа нараховує від 8 до 10 тисяч точок, які торгують нелегальним алкоголем.Также Гетманцев підкреслив, що державний бюджет недоотримує близько 10 мільярдів гривень через продаж контрафактного алкоголю.

Нагадаємо, що, за словами Гетманцева, рівень криміногенної ситуації в Україні знижується і це заслуга, в першу чергу, генерального прокурора Ірини Венедиктової. Також ASPI news повідомляло, що, за словами Гетманцева, в Україні видано п’ять ліцензій для роботи грального бізнесу.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/getmancev-nazvav-sumu-zbitkiv-derzhbyudzhetu-cherez-prodazh-kontrafaktnoi-gorilki”