"Подарував весь світ, а потім розчарував": Колишня дружина Богдана розповіла про шлюб з ексглавою ОПУ

Жінка зізналася, що на розлучення подала вона.

П’ятого березня відбулася прем’єра 11 сезону романтичного реаліті Холостяк (СТБ), головним героєм якого став 31-річний бізнесмен з Харкова, засновник логістичної компанії Михайло Заливако. Побудувати стосунки з Михайлом спробує ексдружина колишнього глави Офісу президента Андрія Богдана, 28-річна Анна, повідомляють

Під час бесіди з Холостяком учасниця поділилася подробицями своїх стосунків з Богданом. «Щоб мене завоювати та здивувати, він часто обирав цікаві стратегії. Літали на повітряній кулі, запускали салюти, подорожі в різні країни світу. З ним я дізналася, як це — плакати від щастя. Він мені подарував весь світ. Я мріяла потрапити в Нью-Йорк, і він здійснив цю мрію. Весілля було в райському місці — в Індонезії, на острові Балі. Все було просто казково. Але з часом казка закінчилася. було сильне розчарування в людині. Ми були три роки разом, а в шлюбі — півтора. Прикро, що не склалося, адже я кохала. Але ініціатором розлучення була я», — розповіла Анна, яка зараз працює в туристичному агентстві.

Об этом сообщает ЗРОБИТИ

Під час знайомства Анна подарувала Михайлу сертифікат на активне проведення часу. Дівчина зазначила, що мріє підкорити Еверест. Анна також хоче відвідати фестиваль Burning Man та побачити всі старовинні замки світу.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/podaruvav-ves-svit-a-potim-rozcharuvav-kolyshnia-druzhyna-bohdana-rozpovila-pro-shliub-z-ekshlavoiu-opu-366914.html”