Названо найбільш нержавіючі седани

Одним з найважливіших параметрів для не новою машини є її корозійна стійкість. Адже ті чи інші агрегати автомобіля можна змінити на нові при їх зносі через вік, то кузов просто так не заміниш, а його капітальний ремонт може вилитися в невиправдано великі витрати. «Автоновини дня» склали ТОП-3 седанів з самими стійкими до іржі кузовами.

Об этом сообщает КОД ЮА

Audi A6

Німецький седан в генерації С6 добре показав себе навіть в наших, далеких від ідеалу умовах експлуатації з солями і хімскладу на дорогах. Незважаючи на поважний вік, багато екземплярів цієї моделі зберегли свої кузова в пристойному стані. Багато в чому в цьому заслуга оцинкованого кузова. Якщо і з’являються осередки корозії, їх можна швидко локалізувати без особливих витрат.

Що стосується технічної складової моделі, то під капотом Audi A6 розташовуються бензинові мотори об’ємом від 2.4 до 4.2 літра, потужністю від 177 до 335 кінських сил. Є також хороший турбодизель на 3.0 літра потужністю в 225 «конячок». «Шістка» пропонувалася як з переднім, так і з повним приводом.

Volvo S80

Шведська четирехдверка преміум-класу в цілому показала себе як дуже надійний і безпечний автомобіль, навіть з урахуванням віку. Крім того, у моделі в активі є стійкий до корозії кузов, чого вдалося домогтися завдяки гарному шару оцинковки. Правда, товщина лакофарбового покриття могла б бути і побільше, тому головним чином кузов страждає від дрібних сколів фарби, що при своєчасному виправленні не приводить до швидкої появи корозії.

На дану модель ставилося досить широкий спектр силових агрегатів, починаючи з 2.0-літрового бензинового мотора на 145 кінських сил і закінчуючи 4.4-літровим 8-циліндровим агрегатом з віддачею в 315 “конячок”. Є також турбодизелі потужністю від 165 до 205 кінських сил. Залежно від виконання, S80 може бути з переднім або повним приводом.Джерело статті: “http://povin.com.ua/320260-07-03.html”