Рейдерство Одеського порту: будівлю захопили озброєні молодики, на місці працюють правоохоронці (фото, ексклюзив)

14 травня розпочалася спроба рейдерського захоплення ДП «Одеський порт». Туди прибули озброєні люди. Сьогодні на місце події приїхали правоохоронці. Про це «СтопКору» стало відомо від працівників держпідприємства.

odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор

За попередніми даними, загарбники представляють інтереси відстороненого ексміністром Криклієм Олексія Мясковського.

Об этом сообщает Коготь 2.0

Мясковський був призначений на посаду у листопаді 2019 року. 16 січня цього року колишній міністр почав перевірку госпдіяльності підприємства і відсторонив Мясковського від виконання обов’язків. Він також є кумом нещодавно призначеного на посаду заступника міністра інфраструктури відомого «схематозника» Юрія Васькова. «СтопКор» зв’язався з останнім з приводу рейдерського захоплення, проте той поки що жодної інформації не надав.

odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор
odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор
odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор

Свого часу Олексій Мясковський був звільнений із АМПУ через економічні зловживання й корупційні скандали. Після призначення Юрія Васькова заступником міністра інфраструктури люди з його оточення почали знову претендувати на керівні посади.

Щодо ситуації, що розгорнулась в Одеському порту – наразі відомо, що Мясковський уже встиг влаштувати бійку з моряком, а на місці події перебувають озброєні представники охоронної фірми, а також правоохоронці.

odeskiy port zahvat1
Фото: СтопКор

Зазначимо, нинішній міністр інфраструктури Олександр Кубраков відмінив перевірку Криклія, скасувавши тим самим підстави щодо відсторонення Мясковського. Той вочевидь силовим методом вирішив повернутись у крісло директора.

Читати також:
“Політичне переслідування”: Медведчук подав позов проти України в ЄСПЛ
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/rejderstvo-odeskogo-portu-budivlyu-zahopyly-ozbroyeni-molodyky-na-misczi-praczyuyut-pravoohoronczi-foto-eksklyuzyv/”