Ірпінська міськрада підсунула громаді фейковий генплан: насправді орієнтувалися на забудовників. У місті тривають суди

Громаді одне, а забудовникам – інше. Ірпінська міськрада у відповіді на інформаційні запити надавала генплан міста, проте він виявився фейковим. Насправді ж реальний план виглядає по-іншому та передбачає небажані людьми багатоповерхівки та житлові комплекси.

irpin genplan 4
Фото: СтопКор

Громаді це не сподобалося, тож учасники ГО «Захист навколишнього природного середовища «Дружба» звернулися до суду. Учора, 17 червня, представники громади міста Ірпінь зібралася біля шостого Апеляційного адміністративного суду, де розглядався позов про скасування генплану м.Ірпінь. Підтримати людей прийшли і представники ВГО «Стоп корупції».

Об этом сообщает Прокурорська правда

irpin genplan 4
Фото: СтопКор
irpin genplan 4
Фото: СтопКор

За результатом засідання суд задовольнив клопотання про витребування матеріалів справи з окружного адміністративного суду. Засідання перенесли на 21 липня 2021 року на 15.00.

irpin genplan 4
Фото: СтопКор

Зазначимо, тему неодноразово висвітлювали ЗМІ, а громада Ірпеня вже кілька років домагається скасування генплану міста. Міськрада перед ухваленням скандального документа не проводила публічних обговорень і не цікавилася думкою громади щодо генплану, «Погляд».

Читати також:
У Кривому Розі чиновники подарили пенсіонерам цибулю
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/irpinska-miskrada-pidsunula-gromadi-fejkovyj-genplan-naspravdi-oriyentuvalysya-na-zabudovnykiv-u-misti-tryvayut-sudy/”