Зачиняються зсередини та заклеюють вікна плівкою: у Чернівцях влаштовують гучні весілля


Чернівецькі ресторатори нехтують заборонами "червоної зони": потайки приймають відвідувачів і влаштовують бенкети. Про це заявляють у Держпродспоживслужбі, йдеться у випуску ТСН.Ранок 10 березня 2021 року.

Об этом сообщает АРМС ДАТА

Зокрема, за даними відомства, масово порушували заборону 8-го березня — відвідувачів приймали майже всі кафе та ресторани міста. Підприємці вдаються до хитрощів: зачиняються зсередини, аби правоохоронці не могли потрапити у заклад, або ж заклеюють вікна чорною плівкою. Покарання за недотримання карантину – 425₴ Сума штрафу замала, щоби змусити підприємців зачинитись, кажуть посадовці.

- Були гучні весілля, гучні вечірки, корпоративи понад 100 осіб на 1 заклад. При намаганні донести їм інформацію про те, наскільки це небезпечно і що в середньому після таких весіль хворіють від 5 до 10 відвідувачів – ну їм байдуже, – каже начальниця Держпродспоживслужби у Чернівецькій області Анжела Косован.


Джерело статті: “https://pogliad.ua/news/chernivtsi/zachinyayutsya-zseredini-ta-zakleyuyut-vikna-u-chernivcyah-vlashtovuyut-guchni-vesillya-404016”