Україна і Британія домовилися про спільне будівництво військових кораблів та баз для ВМС

Меморандум було підписано в Одесі борту ракетного есмінця Королівського військово-морського флоту HMS Defender. Про це повідомляє .

Об этом сообщает ТОП СМИ

Меморандум передбачає спільне проєктування та будівництво військових кораблів в Україні та Великій Британії, реконструкцію українських суднобудівних підприємств і будівництво двох баз ВМС України.

Це ще один крок у розвитку двостороннього співробітництва між Україною та Британією задля зміцнення українського флоту, який стикається з постійною небезпекою у Чорному та Азовському морях, наголосили в Міноборони.

Свідками церемонії підписання Меморандуму стали секретар РНБО України Олексій Данілов, перший Морський лорд Великої Британії адмірал Тоні Радакін та Надзвичайний і Повноважний Посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

Учасники церемонії також спостерігали за спільними навчаннями українських, британських та американських військових на борту корабля.

Як повідомлялося, есмінець HMS Defender прибув до Одеси минулої п’ятниці. Він став уже другим кораблем Королівського флоту, який відвідав Одесу протягом останніх кількох тижнів, після HMS Trent.

Фото: mil.gov.ua

Джерело:

Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/ukrayina-i-brytaniya-domovylysya-pro-spilne-budivnycztvo-vijskovyh-korabliv-ta-baz-dlya-vms/”