Кличко розповів про можливість впровадження повного локдауну в Києві (Відео)

последние новости в Украине останні новини в Україні


На заході України ситуація з коронавірусом дуже складна, але "столиця, поки тримається" і знаходиться в "помаранчевій" зоні карантину. Всього в стаціонарах Києва сьогодні лікуються 2548 пацієнтів з коронавірусом, з них 14 дітей, розповів мер Віталій Кличко.

Об этом сообщает ПЛАТЦДАРМ

В Україні локдаун (жорсткий карантин) вводиться указом уряду. Це може бути зроблено в рамках всієї країни, якщо більшість областей виявляться в "червоній" зоні. Про це міський голова столиці Віталій Кличко розповів на брифінгу в п’ятницю, 12 березня.

"Сьогодні в лікарнях столиці — найбільша кількість хворих коронавірусів з початку пандемії. Особливо тих, хто знаходиться в важкому стані й потребує кисневої підтримки. Це тривожна тенденція", — підкреслив Кличко.

Раніше Віталій Кличко заявив, що найближчим часом Київ отримає вакцину, яка сертифікована в усьому світі. Переговори вже завершені, очікується підписання договору на постачання. Сума контракту повинна скласти 140 мільйонів гривень, яку виділила Київрада. Також ASPI news повідомляло, що Кличко подарував Флоренції пам’ятник Тараса Шевченка, який розмістили в центрі міста.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/kiiv/klichko-rozpoviv-pro-mozhlivist-vprovadzhennya-povnogo-lokdaunu-v-kievi-video”