Не доїде навіть «Динамо»: стадіон за 5 млн євро може не пройти ліцензування УЄФА

Поки у містах Європи вирує континентальний чемпіонат з футболу, на Кіровоградщині у селищі Петрове завершується будівництво нового футбольного стадіону «Інгулець» на 7 тисяч осіб. Він відповідатиме європейським стандартам та міг би приймати міжнародні матчі. Але не все так просто. Що може стати перепоною для отримання ліцензії УЄФА – довідався Денис Гойко.

Як зазначає голова бюджетної комісії селища Петрове Олександр Поворознюк, регламент УЄФА передбачає, що стадіон має бути розташований не далі, ніж 100 км від міжнародного аеропорту та готелів вищої категорії.

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

Із летовищем нібито проблем немає – до міжнародного аеропорту «Кривий Ріг» від Петрового 60 км. До самого Кривого Рогу, де є готелі потрібної категорії – 43. Однак цю відстань треба якось здолати типовими місцевими трасами.

«Ви, напевне, бачили, які там дороги. Хто сюди поїде? Виходить, інвестували 5 млн євро в стадіон, який просто буде стояти. Такими дорогами навіть «Шахтар» із «Динамо» не приїдуть», – зазначає пан Поворознюк.

Povorozniuk
Олександр Поворознюк Фото: СтопКор

Про перспективи селища знають і у сусідній Дніпропетровській області. У аеропорту, нагадаю, вже обирають проєктанта нового терміналу. Проте головною проблемою також вважають саме стан дороги до селища Петрове.

Журналісти «СтопКору» звернулися до ДП «Агентство місцевих автомобільних доріг», на балансі якого перебуває дорога до Петрового, аби дізнатись: чи відомо замовнику, що ремонтні роботи підрядник виконує неналежним чином?

Директор держпідприємства Анатолій Зорькін запевняє: замовник постійно здійснює контроль за ходом виконання будівельно-ремонтних робіт підрядними організаціями, зокрема і на дорозі Червонокостянтинівка-Петрове.

«Роботи, виконані неякісно, замовником прийматися не будуть, і підрядник зобов’язаний виконати ці роботи власним коштом», – наголосив він.

Читати також:
Андрій Шевченко: Посилити гру команді не дозволила фізична форма Новий футбольний стадіон на Кіровоградщині може не отримати ліцензію УЄФА через жахливі дороги
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/ne-doyide-navit-dynamo-stadion-za-5-mln-yevro-mozhe-ne-projty-liczenzuvannya-uyefa/”