На Дніпропетровщині піщані нелегали Алмазова продовжують продавати крадений пісок підрядникам «Великого будівництва»

Казали, писали, заяви залишали – все марно. Попри журналістські розслідування, повідомлення активістів та регулярні виїзди поліції, у Дніпропетровській області триває піщана епопея.

pisok dnipro almazov
Фото: СтопКор

У селах Китайгород та Рудка Царичанського району під виглядом копання ставків люди Дмитра Аомазова продовжують видобувати та продавати пісок компанії «Автомагістраль південь», яка будує дорогу Н-31 в рамках проєкту «Велике будівництво».

Об этом сообщает ПРЕЗИДЕНТСЬКА ПРАВДА

«Зупинили одну машину, інші вже бояться заїжджати. Водій каже, що в них реорганізація, тож всі документи залишили на базі, перевіряти нічого», – повідомляє активіст ВГО «Стоп корупції» Роман Литвин.

pisok dnipro almazov 2
Активісти викликали поліцію Фото: СтопКор

Дмитро Алмазов у 2019 очолював «Автомагістраль-схід». Ця фірма спеціалізується на автошляхових роботах і через бенефіціарів пов’язана з будівельним гігантом «Автомагістраль-південь».

Торік у червні пан Алмазов залишив посаду. І майже одразу після цього прикупив 24 земельні ділянки.

Причому усі вони, окрім однієї, розташовані на території, де наразі прокладають автошлях Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Підрядник будівництва – «Автомагістраль-південь».

Зазначимо, окрім незаконного видобутку піску на Дніпропетровщині користується популярністю схема з отримання надприбутків з продажу копалин на «Велике будівництво». Для споживачів середня ринкова ціна легально видобутого піску складає 160-200 гривень за тонну. Натомість підрядники на кшталт «Автомагістралі» закуповують копалини за ціною 16-20 грн за тонну – йдеться про десятикратний «навар».

Читати також:
Сильна злива і повалені дерева: Львів накрила буря
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/na-dnipropetrovshhyni-pishhani-nelegaly-almazova-prodovzhuyut-prodavaty-kradenyj-pisok-pidryadnykam-velykogo-budivnycztva/”